Canlı Skorlar

Türkiye Spor Toto Süper LigPuan Durumu
16:00 Başlamadı Atiker Konyaspor - Akhisar Belediyespor
19:00 Başlamadı Fenerbahçe - Trabzonspor
16:00 Başlamadı Kasımpaşa - Antalyaspor
18:00 Başlamadı Medipol Başakşehir - Adanaspor
Brezilya Serie APuan Durumu
22:00 Başlamadı Vasco da Gama - Fluminense
İtalya Serie APuan Durumu
19:00 Başlamadı Atalanta - Chievo
19:00 Başlamadı Bologna - Juventus
Bolivya LFPB Apertura AdecuacionPuan Durumu
03:01 MS Bolivar 5-0 Blooming
22:00 Başlamadı Nacional Potosi - Guabira
Arjantin Premier LigPuan Durumu
01:02 MS Atletico Aldosivi 0-0 Independiente
22:15 Başlamadı Banfield - Temperley
20:00 Başlamadı Colon - Gimnasia La Plata
23:15 Başlamadı Newells Old Boys - Olimpo
ABD Major LigPuan Durumu
02:08 MS Toronto FC 1 5-0 Columbus Crew
21:30 Başlamadı Seattle Sounders - Portland Timbers
Çin Halk Cumhuriyeti 1.LigPuan Durumu
11:01 MS Baoding Yingli Yitong 1-1 Meizhou Hakka
10:00 MS Lijiang Jiayunhao 2-1 Beijing Enterprises
14:38 10' Nei Mongol Zhongyou 0-0 Wuhan Zall
14:35 13' Shenzhen FC 0-0 Xinjiang Tianshan
14:02 D.A. Zhejiang Yiteng 0-3 Dalian Transcendence
Belarus Premier LigPuan Durumu
16:00 Başlamadı Naftan Novopolotsk - FC Minsk
17:00 Başlamadı Slutsk - Slavia Mozyr
18:00 Başlamadı Torpedo Zhodino - Gomel
Brezilya Serie BPuan Durumu
02:29 MS Boa EC 1-1 Oeste
01:16 MS Criciuma 1-3 America Mineiro
03:29 MS Goias 1 1-1 1 Brasil De Pelotas
22:30 Başlamadı ABC FC - Vila Nova
22:30 Başlamadı Londrina - Luverdense
22:30 Başlamadı Nautico - Ceara
22:30 Başlamadı Paysandu - Internacional
Çek Cumhuriyeti Czech LigaPuan Durumu
18:00 Başlamadı Hradec Kralove - Bohemians 1905
18:00 Başlamadı Karvina - Jablonec
18:00 Başlamadı Pribram - FC Fastav Zlin
18:00 Başlamadı Slavia Prag - Zbrojovka Brno
18:00 Başlamadı Slovacko - Sparta Prag
18:00 Başlamadı Slovan Liberec - Mlada Boleslav
18:00 Başlamadı Teplice - Dukla Prag
18:00 Başlamadı Viktoria Plzen - Jihlava
Ekvador Premier A 1.AşamaPuan Durumu
20:00 Başlamadı El Nacional - Clan Juvenil
23:00 Başlamadı Fuerza Amarilla - River Plate Ecuador
Çin Halk Cumhuriyeti Süper LigPuan Durumu
10:31 MS Guizhou Zhicheng 2-2 Jiangsu Suning
14:35 13' Hebei China Fortune 1-0 Changchun YaTai
10:31 MS Liaoning FC 3-1 Yanbian Funde
14:35 13' Shanghai SIPG 0-0 Beijing Guoan
14:36 12' Tianjin Quanjian 0-0 Tianjin Teda
Finlandiya VeikkausliigaPuan Durumu
15:00 Başlamadı FC Lahti - HJK Helsinki
15:00 Başlamadı HIFK Helsinki - Inter Turku
17:00 Başlamadı JJK Jyvaskyla - Ilves Tampere
15:00 Başlamadı PS Kemi - VPS
17:00 Başlamadı RoPS - KuPS Kuopio
18:00 Başlamadı SJK Seinajoki - IFK Mariehamn
Finlandiya YkkönenPuan Durumu
17:00 Başlamadı Haka - OPS
Güney Kore K Lig ChallengePuan Durumu
13:01 90' Anyang 1-2 Gyeongnam FC
Güney Kore K Lig ClassicPuan Durumu
13:00 90' FC Seoul 0-0 Ulsan Hyundai
13:00 Ertelendi Gwangju - Jeju United
10:02 MS Jeonbuk Motors 2-0 Suwon Bluewings
12:00 MS Pohang Steelers 1-2 Gangwon
Hırvatistan 1. HNLPuan Durumu
20:00 Başlamadı Dinamo Zagreb - Rijeka
17:00 Başlamadı Inter Zapresic - Istra 1961
İrlanda 1.LigPuan Durumu
21:15 Başlamadı Cobh Ramblers - Waterford United
21:30 Başlamadı Longford Town - Wexford Youths
İsveç AllsvenskanPuan Durumu
17:00 Başlamadı Djurgarden - AFC Eskilstuna
17:00 Başlamadı Kalmar - GIF Sundsvall
19:00 Başlamadı Norrköping - Halmstad
İsveç SuperettanPuan Durumu
17:00 Başlamadı Dalkurd - Atvidaberg
19:00 Başlamadı Degerfors - GAIS
17:00 Başlamadı Norrby IF - IK Frej Taby
17:00 Başlamadı Varbergs BoIS FC - Falkenbergs FF
İzlanda UrvalsdeildPuan Durumu
19:00 Başlamadı İB Vestmannaeyjar - İA Akranes
17:00 Başlamadı KA Akureyri - Vikingur Reykjavik
Japonya J1 LigPuan Durumu
09:03 MS Kashiwa Reysol 4-2 Omiya Ardija
13:04 87' Sagan Tosu 1-0 Consadole Sapporo
08:05 MS Sanfrecce Hiroshima 0-0 Jubilo Iwata
08:03 MS Shimizu S-Pulse 1-3 Yokohama F. Marinos
Japonya J2 LigPuan Durumu
09:03 MS JEF United 4-2 Ehime FC
09:03 MS Kyoto Sanga 1-1 FC Gifu
07:03 MS Renofa Yamaguchi 0-1 Machida Zelvia
10:03 MS Shonan Bellmare 0-1 Montedio Yamagata
10:03 MS Tokushima Vortis 1-1 Kamatamare Sanuki
13:03 87' V-Varen Nagasaki 1-0 Tokyo Verdy
12:04 MS Yokohama FC 1-2 Nagoya Grampus
İspanya 2.LigPuan Durumu
19:00 Başlamadı Almeria - Mirandes
17:00 Başlamadı Huesca - Lugo
19:00 Başlamadı Sevilla II - Cadiz
19:00 Başlamadı Valladolid - Getafe
Kolombiya Primera A AperturaPuan Durumu
03:48 MS Deportes Tolima 1-1 1 La Equidad
Macaristan NB IPuan Durumu
20:00 Başlamadı Budapest Honved - Videoton
20:00 Başlamadı Budapest Vasas - Mezokövesd-Zsory
20:00 Başlamadı Diosgyor - Debrecen
20:00 Başlamadı Ferencvaros - Ujpest
20:00 Başlamadı Paksi SE - MTK Budapest
20:00 Başlamadı Szombathelyi Haladas - Gyirmot
Norveç EliteserienPuan Durumu
19:00 Başlamadı Sandefjord - Odds BK
Norveç 1.LigPuan Durumu
16:00 Başlamadı Start - Jerv
İzlanda 1.LigPuan Durumu
19:00 Başlamadı Thor Akureyri - Haukar
Ukrayna Premier Lig Küme Düşme TuruPuan Durumu
17:00 Başlamadı Volyn Lutsk - Karpaty Lviv
17:00 Başlamadı Vorskla Poltava - Dnipro Dnipropetrovsk
17:00 Başlamadı Zirka - Stal Kamianske
Dünya Kupası U20 Grup CPuan Durumu
11:00 MS Kosta Rika U20 1-0 Zambiya U20
11:00 MS Portekiz U20 2-1 İran U20
Dünya Kupası U20 Grup DPuan Durumu
14:00 D.A. Japonya U20 1-2 İtalya U20
14:00 D.A. Uruguay U20 0-0 Güney Afrika U20
Peru Premier Lig AperturaPuan Durumu
20:30 Başlamadı Ayacucho FC - Comerciantes Unidos
23:00 Başlamadı Sporting Cristal - Sport Huancayo
İsveç 1.Lig GüneyPuan Durumu
17:00 Başlamadı Qviding FIF - IK Oddevold
17:00 Başlamadı Utsiktens BK - FK Karlskrona
İsveç 1.Lig KuzeyPuan Durumu
17:00 Başlamadı Sollentuna FF - Sandvikens IF
Polonya Ekstraklasa Küme Düşme TuruPuan Durumu
19:00 Başlamadı Arka Gdynia - Ruch Chorzow
19:00 Başlamadı Gornik Leczna - Zaglebie Lubin
19:00 Başlamadı Piast Gliwice - Wisla Plock
19:00 Başlamadı Slask Wroclaw - Cracovia Krakow
Norveç 2.Lig Grup 1Puan Durumu
17:00 Başlamadı Grorud IL - Follo
Norveç 2.Lig Grup 2Puan Durumu
16:00 Başlamadı Vard Haugesund - Hönefoss BK
Almanya DFB Kupası FinalPuan Durumu
21:00 Başlamadı Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
İngiltere FA Cup FinalPuan Durumu
19:30 Başlamadı Arsenal - Chelsea
İskoçya Kupa FinalPuan Durumu
17:00 Başlamadı Celtic - Aberdeen
İtalya Serie B Yükselme Play Off Yarı FinalPuan Durumu
21:30 Başlamadı Benevento - Perugia
Belçika 1.Lig A Avrupa Ligi Yarı FinalPuan Durumu
21:30 Başlamadı Genk - Sint-Truiden
Fransa Kupa FinalPuan Durumu
22:00 Başlamadı Angers - Paris Saint-Germain
İspanya Kral Kupası FinalPuan Durumu
22:30 Başlamadı Barcelona - Deportivo Alaves
Romanya Kupa FinalPuan Durumu
20:45 Başlamadı Voluntari - Astra Giurgiu
Türkiye 3.Lig 2.Grup FinalPuan Durumu
17:00 Başlamadı Erbaaspor - Silivrispor
Uruguay Premier Lig Intermediate Turu Grup 1Puan Durumu
21:30 Başlamadı Defensor Sporting - El Tanque Sisley
21:30 Başlamadı Liverpool FC (Montevideo) - Boston River
21:30 Başlamadı Plaza Colonia - Rampla Juniors
Çin Halk Cumhuriyeti 1.LigPuan Durumu
14:38 10' Nei Mongol Zhongyou 0-0 Wuhan Zall
14:35 13' Shenzhen FC 0-0 Xinjiang Tianshan
14:02 D.A. Zhejiang Yiteng 0-3 Dalian Transcendence İY:0-3
Çin Halk Cumhuriyeti Süper LigPuan Durumu
14:35 13' Hebei China Fortune 1-0 Changchun YaTai
14:35 13' Shanghai SIPG 0-0 Beijing Guoan
14:36 12' Tianjin Quanjian 0-0 Tianjin Teda
Güney Kore K Lig ChallengePuan Durumu
13:01 90' Anyang 1-2 Gyeongnam FC İY:1-2
Güney Kore K Lig ClassicPuan Durumu
13:00 90' FC Seoul 0-0 Ulsan Hyundai İY:0-0
Japonya J1 LigPuan Durumu
13:04 87' Sagan Tosu 1-0 Consadole Sapporo İY:1-0
Japonya J2 LigPuan Durumu
13:03 87' V-Varen Nagasaki 1-0 Tokyo Verdy İY:1-0
Dünya Kupası U20 Grup DPuan Durumu
14:00 D.A. Japonya U20 1-2 İtalya U20 İY:1-2
14:00 D.A. Uruguay U20 0-0 Güney Afrika U20 İY:0-0
Bolivya LFPB Apertura AdecuacionPuan Durumu
03:01 MS Bolivar 5-0 Blooming
Arjantin Premier LigPuan Durumu
01:02 MS Atletico Aldosivi 0-0 Independiente
ABD Major LigPuan Durumu
02:08 MS Toronto FC 1 5-0 Columbus Crew
Çin Halk Cumhuriyeti 1.LigPuan Durumu
11:01 MS Baoding Yingli Yitong 1-1 Meizhou Hakka
10:00 MS Lijiang Jiayunhao 2-1 Beijing Enterprises
Brezilya Serie BPuan Durumu
02:29 MS Boa EC 1-1 Oeste
01:16 MS Criciuma 1-3 America Mineiro
03:29 MS Goias 1 1-1 1 Brasil De Pelotas
Çin Halk Cumhuriyeti Süper LigPuan Durumu
10:31 MS Guizhou Zhicheng 2-2 Jiangsu Suning
10:31 MS Liaoning FC 3-1 Yanbian Funde
Güney Kore K Lig ClassicPuan Durumu
13:00 Ertelendi Gwangju - Jeju United
10:02 MS Jeonbuk Motors 2-0 Suwon Bluewings
12:00 MS Pohang Steelers 1-2 Gangwon
Japonya J1 LigPuan Durumu
09:03 MS Kashiwa Reysol 4-2 Omiya Ardija
08:05 MS Sanfrecce Hiroshima 0-0 Jubilo Iwata
08:03 MS Shimizu S-Pulse 1-3 Yokohama F. Marinos
Japonya J2 LigPuan Durumu
09:03 MS JEF United 4-2 Ehime FC
09:03 MS Kyoto Sanga 1-1 FC Gifu
07:03 MS Renofa Yamaguchi 0-1 Machida Zelvia
10:03 MS Shonan Bellmare 0-1 Montedio Yamagata
10:03 MS Tokushima Vortis 1-1 Kamatamare Sanuki
12:04 MS Yokohama FC 1-2 Nagoya Grampus
Kolombiya Primera A AperturaPuan Durumu
03:48 MS Deportes Tolima 1-1 1 La Equidad
Dünya Kupası U20 Grup CPuan Durumu
11:00 MS Kosta Rika U20 1-0 Zambiya U20
11:00 MS Portekiz U20 2-1 İran U20