3 puanı hakettik!

Medipol Başakşehir karşılaşmasında 90 dakika boyunca kalesini koruyan Fernando Muslera maç sonunda açıklamalarda bulundu

3 puanı hakettik!

Medipol Başakşehir karşılaşmasında 90 dakika boyunca kalesini koruyan Fernando Muslera maç sonunda açıklamalarda bulundu;

“Gençlerbirliği maçından 3 puanla dönseydik bugün çok farklı bir şey olabilirdi. Bugün olmazsa olmazımız 3 puandı. Oynadığı oyunla da tam anlamıyla bunu hak eden bir Galatasaray sahada vardı. Tekrardan lider olduğumuz için çok mutluyuz.”

“Mariano’nun attığı golün ardından çok mutlu oldum. O anda bir duygu patlaması oldu. Onunla aramda çok güzel bir dostluk var. Mariano’nun gol atması da beni ekstra mutlu etti.”

“Gençlerbirliği maçından sonra bizi havaalanında destekleyen, bizimle beraber olduğunu gösteren ve bizi hiçbir zaman bırakmayan taraftarımız var. Bugün de inanılmaz bir ortam yarattılar. O yüzden gol sevincini onlarla birlikte yaşamak istedim. Çünkü onları mutlu etmek istiyoruz, onlar için oynuyoruz. Umarım sezon sonunda onları daha da mutlu ederiz. Stadın kapasitesi daha büyük olsa daha da çok gelirler.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER