Yeşim Salkım canlı yayında sinir krizi geçirdi!

Şu aralar gündemin en çok konuşulan isimlerinden Yeşim Salkım, sunuculuk yaptığı 'Laf Bende Kalmasın' programında gelen bir haber üzerine çılgına döndü.

Sosyal medyayı sık kullanan Yeşim Salkım, geçen gün Instagram hesabından canlı yayın yaptı. Canlı yayın sırasında Salkım'a bayan bir tekipçisi küfür etti. Buna sinirlenen Yeşim Salkım takipçisine, "Sen bana böyle davranıyorsun ya eminim senin bir çocuğun varsa eğer ona da böyle kötü davranıyorsundur" dedi.

Bütün bu olanların üzerine sosyal medyada 'magazin.gundemii' isimli bir sayfa Yeşim Salkım'ın bu söylediklerini Seda Sayan ve oğlu Oğulcan'a söylüyormuş gibi gösterdi.

Bu durum karşısında sinirleine hakim olamayan Yeşim Salkım sunuculuğunu yaptığı 'Laf Bende Kalmasın' programında o sayfaya resmen ateş püskürdü. O sayfayı bilişim suçlarına şikayet edeceğini söyleyen Salkım, ''Oğulcan'ı iyi tanırım, benim çocuğumun arkadaşı ve hep derim 'Çok düzgün yetiştirilmiş' bir çocuk diye. Benim derdim onun annesiyleyse ben onun evladından girmem. Ben kimseye bel altından vurmam. Siz ne ahlaksız ne terbiyesizsiniz ya! Ben Oğulcan'ı asla ağzıma almam. Bi haddinizi bilin artık ya. Bana öyle bir iftira attınız ki bilişim suçlarından sizi kapattıracağım!" dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2018, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER